Yarın Dergisi Yürüyüşünü Sürdürüyor!

Yarın dergisi, Aralık-Ocak 3. sayısı ‘Seyyid Ahmet Arvasi’ dosyası ile çıktı. Henüz 3. Sayısı olmasına rağmen dikkatleri üzerine çekmeye başaran Yarın dergisi, yazar ve Mütefekkir Seyyid Ahmet Arvasi dosyasıyla okuyucusuyla buluşuyor.

 

Yarın Dergisi 3. sayısında da usta karikatür Murat Yılmaz’ın çizimlerini yayınlamaya devam ediyor.

Yayın ekibi bu sayısında; S. Ahmet Arvasi talebelerinden; yazar, eğitimci, hekim ve Tekden Film kurucularından Dr. Kemal Tekden ile Arvasi üzerine yapılmış samimi bir söyleşi bulunuyor.

Şiire ağırlık veren Yarın dergisinin 3. sayısında Ömer Koca, Ahmet Selim Gül, Uğurcan Güler, Serdar Öcal, Yavuz Selim Yaylacı, Ali Parlak, Süreyya Altunkara, Yusuf Alper Oyar, Muhammed İbrahim Balcı ve Muhammed Enes Kala’nın şiirlerine yer veriyor.

Seyyid Ahmet Arvasi’nin yaşamından kesitler sunan fotoğraf albümü dikkat çekiyor. Arvasi üzerine katkıda bulunan isimler şöyle: Hikmetullah Arvas, Alperen Akbaş, Ahmet Alperen Arvas, Mustafa Güçlü, Tuğrul Salman ve Nuray Aydemir.

Yarın’ın Aralık- Ocak sayısının yazarları ise Mehmet Bilal Yamak, Özge Özgür, Akif Aytaç, Elif Sönmezışık, Erhan Genç, Memduh Atalay, Aydın Hız, Habip Arvas, Haldun Lengerlioğlu, Bilgehan Bülbül, Ömer Bilgin, Ahmet Murat Atabay ve Davut Bayraklı.

Abonelik ve iletişim için;

0505 472 6969

yarindergi@gmail.com

Bir Cevap Yazın